ADMINISTRATION

KORT OM OSS

Vi har som grundläggande ide att tro på att människor har en inneboende kraft och förmåga att kunna påverka sina livsvillkor. Bra assistenter ger ett bättre liv. Du kan få mycket erfarna assistenter genom oss, vi kan också ge dig ekonomisk ersättning för att själv ordna assistenter. Du kan också behålla dina assistenter.

LEDNING

Bashar Yousif

Verksamhetsansvarig/VD
Telefon: 08-120 362 11
Mobil: 070-782 5082
bashar.yousif@newlifeab.se

Toma Loae

OPERATIV CHEF
Telefon: 08-120 362 12
Mobil: 073-700 2227
loae.toma@newlifeassistans.se

Rozalin Giorgis

EKONOMIASSISTENT
Telefon: 08-120 362 14
Mobil: 076-051 70 61
rozalin.giorgis@newlifeab.se

Fryal Marbin

KUNDANSVARIG
Telefon: 08-120 362 13
Mobil: 073-749 30 60
fifi.marbin@newlifeab.se

Oliver Gorgis

ADMIN ASSISTANT
Telefon: 08-120362 18
oliver.gorgis@newlifeassistans.se

Loosian Yakob

KUNDANSVARIG
Telefon: 08-120362 15
Mobil: 070-438 27 47
loosian.yakob@newlifeassistans.se

Martin Khammo

KUNDANSVARIG
Telefon: 08-120 362 16
Mobil: 070- 419 95 18
martin.khammo@newlifeab.se

Rowida Aswad

KUNDANSVARIG
Telefon: 08-120 362 17
rowaida.aswad@newlifeab.se

Joumana Kouria

VD SEKRETERARE
Mobil: 072 22 55 959
joumana.kouria@newlifeassistans.se

New Life Assistans AB

New Life Assistans AB

New Life Assistans AB

New Life Assistans AB

New Life Assistans AB

New Life Assistans AB

HITTA OSS

  • Byängsgränd 14,
  • 120 40 Årsta

E-POST

  • info@newlifeab.se

RING OSS

  • 020-12 12 44

© 2017, Alla rättigheter reserverade.
Skapad av: Jibri Webbyrå